iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Ağrı

YÖS Kursu Ağrı

YÖS Kursu Ağrı

YÖS kursu Ağrı şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak yapılmaktadır. LGS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.  YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Ağrı, Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay ve Tutak ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı diğer bazı üniversitelerde de geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Ağrı şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu oolarak alanın en iyisi olan öğretmenlerle yapılmaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerin normal derslerden verimlilik açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerin normal derslerden daha verimli olduğu görülmüştür.

Online birebir özel derslerde tüm YÖS konuları adayın seviyesine göre anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz derslerden bire bir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Ağrı şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını bitiriyoruz. Adayın YÖS ile ilgili çok daha yüksek puan hedefi bulunuyorsa ihtiyaç duyuyorsa kursumuzdan daha fazla özel ders alabilir.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü gruplar oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar olabilmektedir. Adayların seviyeleri arasında fark varsa ve YÖS ile ilgili daha özel hedefleri bulunuyorsa sınava özel ders alınarak hazırlanılmasını öneriyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Ağrı Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Ağrı şubemize 0535 778 95 96 numaralı

Whatsapp hattımızdan

Ön kayıt formunu

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp