iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Aksaray

YÖS Kursu Aksaray

YÖS Kursu Aksaray

YÖS kursu Aksaray şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS dersleri alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. Birebir özel dersi kursumuzda, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS için online birebir özel derslerimiz de bulunmaktadır.

YÖS kursu Aksaray, Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi ve Sultanhanı ilçelerinde alanında en iyi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversiteler tarafından kullanılabilmektedir.

YÖS için kursumuzda online birebir özel derslerimiz de bulunmaktadır. Birebir özel derslerde öğrenme hızı çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Online Özel Ders

YÖS kursu için Aksaray şubemizde online özel ders  alternatifi de bulunmaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online derslerde YÖS konuları adayın anlayabileceği düzeyde birebir sesli ve görüntülü olarak anlatılmaktadır. Online derslerde adayın dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları yaparak adayın seviyesini düzenli olarak takip ediyoruz. Kursumuzdan YÖS başvuru ve tercih aşamasında ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS için adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adayın seviyesine göre oluşturduğumuz 50 -7 0 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için özel hedefi olan öğrenciler ihtiyaç duyarlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursları için ayrılan bütçe ile sadece eksik konulardan birebir YÖS dersleri alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde gidererek istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Aksaray şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylarımız isterlerse sınıf kurslarına devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunabilmektedir. Seviyeler arasında farklar varsa ve çok özel bölüm hedefleriniz bulunuyorsa YÖS için birebir. özel ders alınmasını öneriyoruz.

YÖS Kursu Aksaray Şubemiz

YÖS kursu Aksaray şubemizle 0535 778 95 96 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp