YÖS Kursu Amasya

YÖS Kursu Amasya

YÖS Kursu Amasya

YÖS kursu Amasya şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Amasya, Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova ve Taşova ilçelerinde branşının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Amasya şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online derslerle normal derslerin verimlilik açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

Online özel derslerde tüm konular adayın seviyesine göre anlatılarak bitirilmektedir. Online özel derslerde adayın kullandığı yayınlar taranmakta ve adayın çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Amasya şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları birebir tamamlıyoruz. YÖS için daha özel hedefleri olan öğrenciler ihtiyaç duyarlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyeleri aynı olan öğrenciler ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili özel hedefleri olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili daha kapsamlı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Amasya Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Amasya şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER: ,
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp