iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Ardahan

YÖS Kursu Ardahan

YÖS Kursu Ardahan

YÖS kursu Ardahan şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenler girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Ardahan, Çıldır, Damal, Göle, Hanak ve Posof ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derslerde memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Ardahan şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak alanının en iyisi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Online özel derslerle normal derslerin verimlilik açısından aralarında fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde tüm YÖS konuları adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları yaparak adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilir ve istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercihlerinde kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Ardahan şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını bitiriyoruz. Adayın daha yüksek YÖS puanı hedefi varsa kursumuzdan daha fazla özel ders alabilir.

Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirler.

Kursumuzdan tüm sınavlar için sınıf kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımızı tercih edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyesi farklı olan ve YÖS ile ilgili özel hedefi olan adaylar sınava özel ders alarak hazırlanabilirler.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Ardahan Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Ardahan şubemize 0535 778 95 96 numaralı

Whatsapp hattımızdan

Ön kayıt formunu

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp