iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Aydın

YÖS Kursu Aydın

YÖS Kursu Aydın

YÖS kursu Aydın şubemizde birebir özel ders yada sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine en az 15 yıllık YÖS tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda yada evinizde alabilirsiniz. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü düzenli bir çalışma ile rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Aydın, Efeler, Nazilli, Söke, Kuşadası, Didim, İncirliova, Çine, Germencik, Bozdoğan, Köşk, Kuyucak, Koçarlı, Sultanhisar, Karacasu, Buharkent, Yenipazar ve Karpuzlu ilçelerinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste öğrenme hızı çok daha yüksek olmaktadır.

Yös kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

YÖS Online Ders

Aydın şubemizde YÖS kursu birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

Yabancı öğrenci sınavı olarak bilinen YÖS her yıl ilgili üniversiteler tarafından yapılmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları diğer bazı üniversitelerde de geçerli olmaktadır.

Online birebir YÖS özel dersler kendi özel sistemimiz üzerinden verilmektedir. Normal özel dersler ile online özel dersler arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Gerekli ön hazırlık yapılarak düzenlenen YÖS online derslerden normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır. Online derslerde öğrencinin anlamakta zorlandığı konular öğrencinin seviyesine uygun olarak anlatılmaktadır. Yine online özel derslerde adyın dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular sesli ve görüntül %100 etkileşim ile birebir çözülmektedir.

Öğrencilerimizin ders durumlarını online YÖS deneme sınavlarıyla düzenli olarak takip ediyoruz. Eğitim koçu öğrencinin YÖS başvuru ve tercih sürecinde öğrencimize ücretsiz olarak destek olmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde giderebilir istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

Birebir özel derslerde başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS İçin Özel Ders Önerimiz

YÖS kursu Aydın şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

İstediğiniz konulardan istediğiniz gün ve seanslarda özel ders alabilirsiniz. Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayrılan bütçe ile eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak daha hızlı bir şekilde eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Adayın seviyesine göre 50 – 70 yada 100 saat birebir özel derste YÖS konuları bitirilmektedir. Özel hedefi olan öğrencilerin yapmaları gereken netler yüksek olduğu için daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS için hafta içi ve hafta sonu seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan öğrencilerimiz sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farkı olmaktadır. Seviye farkı olan ve özel bölüm hedefi olan YÖS adaylarımıza birebir özel ders almalarını öneriyoruz.

YÖS Kursu Aydın Şubemiz

YÖS kursu Aydın şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp