iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Bayburt

YÖS Kursu Bayburt

YÖS Kursu Bayburt

YÖS kursu Bayburt şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi bulunan öğretmenlerimiz girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Bayburt, Aydıntepe ve Demirözü ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. bazı üniversitelerin YÖS puanı yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Bayburt şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel dersle normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerden çoğu zaman normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde tüm YÖS konuları adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın kullandığı dokümanlar taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde  giderebilir ve istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercihlerinizde kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Bayburt şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları bitiriyoruz. Adayın YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi varsa kursumuzdan daha fazla özel ders alabilir.

Aynı seviyede olan adaylar ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. YÖS ile ilgili daha özel hedefi olan adaylar sınava özel ders alarak hazırlanabilirler.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Bayburt Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Bayburt şubemize 0535 778 95 96 numaralı

Whatsapp hattımızdan

Ön kayıt formunu

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp