iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Bilecik

YÖS Kursu Bilecik

YÖS Kursu Bilecik

YÖS kursu Bilecik şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS kursunu şubemizde, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz YÖS için uzaktan eğitim online özel derslerimizde bulunmaktadır. Birebir Özel derste öğrenme hızı sınıf kurslarına göre on kata kadar daha hızlı olmaktadır. YÖS ile en iyi üniversite ve bölümleri  rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Bilecik , Bozöyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli , Pazaryeri , Söğüt ve Yenipazar’da İstediğiniz gün ve seanslarda alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından  verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

YÖS için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

YÖS Online Özel Ders

Bilecik şubemizde YÖS kursu özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir

Yabancı öğrenci sınavı olan YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS bilinçli çalışan adayların rahatlıkla kazanabileceği bir sınavdır.

Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından hiçbir fark bulunmamaktadır. Online dersler özel sistemimiz üzerinden sesli ve görüntülü olarak gerçekleştirilmektedir. YÖS özel derste adayın anlayabileceği şekilde konular özetlenmekte ve adayın kendi kaynaklarında çözemedikleri sorular birebir çözülmektedir.

Online özel dersler ön hazırlık yapılarak gerçekleştirildiğinde normal derslerden daha verimli olmaktadır. YÖS öğrencilerimize ücretsiz eğitim koçluğu programımızda bulunmaktadır. YÖS kursumuza katılan öğrencilere ücretsiz online deneme sınavları yaparak adayların ders durumlarını sürekli takip ediyoruz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı  Yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. yaklaşık sınıf kursları için ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz Üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Ayrıntılı Bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Bilecik şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak ta verilmektedir.

YÖS için hedeflerinize ve seviyenize göre özel ders paketleri oluşturuyoruz.

YÖS için 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders alabilirsiniz. YÖS için sadece eksik konulardan yada sadece soru çözümü şeklinde birebir özel ders alabilirsiniz. YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan öğrenciler isterlerse daha fazla ders alabilirler.

Aynı seviyedeki arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturarak birlikte YÖS kursu alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS için hafta içi ve hafta sonu seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. YÖS adayları arasında ciddi seviye farkları bulunabilmektedir. Seviye farkı olan ve üniversitede çok özel hedefleri olan öğrencilerimize özel ders almalarını öneriyoruz. Özel ders ile çok daha hızlı öğrenme gerçekleşmektedir. Özel ders pahalı değildir. Sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alabilirsiniz.

YÖS sınıf kurslarımızın programı ile ilgili ayrıntılı bilgiye şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Bilecik Şubemiz

YÖS kursu Bilecik  şubemize  0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatasapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Rehberlik, Konular,  Kurs Programları için Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

   

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp