iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Bitlis

YÖS Kursu Bitlis

YÖS Kursu Bitlis

YÖS kursu Bitlis şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Bitlis, Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki ve Tatvan ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Bitlis şubemizde YÖS kursu birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel derslerin normal özel derslerden verimlilik açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde tüm YÖS konuları birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları yaparak adayın seviyesini sürekli takip ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık  sınıf kursuna ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Bitlis şubemizde özel ders olarak istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya öel oluşturduğumuz 50 -70 yada 199 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedefi olan adaylar isterlerse kursumuzdan daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olana adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri arasında fark varsa ve YÖS ile ilgili özel hedefleriniz bulunuyorsa özel ders alarak sınava hazırlanmanızı öneriyoruz.

Sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Bitlis Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Bitlis  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp