iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Bolu

YÖS Kursu Bolu

YÖS Kursu Bolu

YÖS kursu Bolu şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS kursu sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. Yös için özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS için uzaktan eğitim online özel derslerimiz de bulunmaktadır. YÖS birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır

YÖS kursu Bolu, Gerede, Mudurnu, Kıbrıscık , Göynük ,Yeniçağa , Dörtdivan ve Seben İlçelerinde alanında uzman en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversiteler için geçerli olmaktadır.

YÖS için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

YÖS Kursu Online Özel Ders

Bolu şubemizde YÖS  kursu sınıf kursu ve özel ders olarak, alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS online özel ders kendimize  özel sistem üzerinden verilmektedir. Normal ders ile online YÖS özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır

Uzaktan eğitim online özel ders ile normal yös özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Özellikle online özel derslere ön hazırlık yapılarak gelindiğinde normal YÖS derslerinden daha iyi verim alınmaktadır. Online özel derslerde konular öğrencinin seviyesine uygun olarak birebir sesli ve görüntülü olarak anlatılmaktadır. Yine öğrencinin dokümanlarında çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayıracağınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Online derslere katılan adaylara  YÖS online deneme sınavları ücretsiz olarak yapılmakta ve öğrencinin ilerleyişi sürekli kontrol edilmektedir.

YÖS için daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS kursu Bolu şubemizde birebir özel ders şeklinde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri öneriyoruz. Genellikle adayın seviyesine göre oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları bitiriyoruz. YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan öğrenciler isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

İsterseniz aynı seviyede olan arkadaşlarınızla ikili üçlü gruplar oluşturarak sınava birlikte hazırlanabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS için hafta içi ve hafta sonu sınıf kurslarımız bulunmaktadır. YÖS adayları arasında seviye farkı bulunuyorsa sınıf kursunun yanında özel derste alınmasını yada özel hedefi olan öğrencilerin sadece özel ders alarak YÖS için hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz. YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

Sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Bolu Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Bolu şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatasapp hattımızdan kursumuzla  irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Kursu Rehberlik, Konular,  Kurs Programları için Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

   

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp