iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Bursa

YÖS Kursu Bursa

YÖS Kursu Bursa

YÖS kursu Bursa şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS kursu sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. Özel derslerde sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha hızlı öğrenme sağlanmaktadır.

YÖS kursu Bursa, Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keleş, Kestel , Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli ve Yenişehir ilçelerinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Yabancı öğrenci sınavı olarak bilinen YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri kolaylıkla kazanabilirsiniz.

YÖS  için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

YÖS İçin Online Özel Ders

Bursa şubemizde YÖS kursu sınıf kursu, özel ders ve online özel ders olarak verilmektedir.

YÖS her yıl üniversiteler tarafından yapılmaktadır. YÖS ile en iyi bölümleri kazanabilmeniz  için profesyonel yardım almalısınız.

YÖS kursunu sınıf kursu, normal özel ders ve online özel ders olarak alabilirsiniz. Normal özel ders ile online özel ders arasında verim açısından bir fark bulunmamaktadır. Online YÖS özel dersler kendi özel sistemimiz üzerinden yapılmaktadır. Online özel dersler sesli ve görüntülü olarak gerçekleşmektedir. Online derslerde adayın eksik olduğu konular adayın anlayabileceği düzeyde birebir olarak anlatılmaktadır. Online özel derste adayın kaynaklarında çözemediği sorular birebir olarak çözülmektedir. Yeterince ön hazırlık yapılarak düzenlenen YÖS online özel derslerde normal özel derslerden çoğunlukla daha fazla verim alınmaktadır.

Birebir YÖS özel derste başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır. YÖS kursuna devam eden adayların ders durumları online YÖS deneme sınavlarıyla sürekli takip edilmektedir. Yös için eğitim koçumuz ücretsiz olarak Yös başvuru ve tercihlerinize yardımcı olmaktadır.

YÖS Özel Ders Önerimiz

YÖS kursu Bursa şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir.

YÖS için istediğiniz konulardan istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Çoğunlukla YÖS adaylarının seviyelerini ve hedeflerini dikkate alarak özel ders paketleri oluşturuyoruz.

YÖS tüm konuların bitirilmesi için 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders paketlerimiz yeterli olmaktadır.

Aynı seviyedeki arkadaşlarınızla ikili üçlü gruplar oluşturarak YÖS için birlikte hazırlanabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS için hafta içi ve hafta sonu seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Aynı seviyede olan adaylarımız sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Seviyeleri farklı olan ve özel hedefleri olan öğrencilerimize YÖS için özel ders almalarını öneriyoruz. Sınıf kurslarımızın ayrıntılı programına şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Bursa Şubemizle İrtibat

Bursa YÖS kursu şubemize  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp