YÖS Kursu Çanakkale

YÖS Kursu Çanakkale

YÖS Kursu Çanakkale

YÖS kursu Çanakkale şubemizde sınıf kursu birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.  YÖS dersleri alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Yabancı öğrenci sınavı olan YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ofiste yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Çanakkale Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çam, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, ve Yenice ilçelerinde verilmektedir.

YÖS online özel dersler kendimize özel sistem üzerinden %100 etkileşimli olarak verilmektedir. Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS Online Özel Ders

Çanakkale şubemizde YÖS kursu birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

Online YÖS özel ders ile normal özel ders arsında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derslerde özel dersler, sesli ve görüntülü olarak öğrencinin öğrenim düzeyine uygun olarak anlatılmaktadır. Online özel derslerde öğrencinin kendi dokümanlarında çözemediği sorular birebir sesli ve görüntülü olarak çözülmektedir. YÖS kursuna katılan öğrencilerimize düzenli online YÖS deneme sınavları yaparak seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz. YÖS eğitim koçları YÖS başvuru ve tercihlerde ücretsiz olarak yardımcı olmaktadır.

Birebir özel ders ile çok daha hızlı öğrenme gerçekleşmektedir. Birebir özel ders alarak YÖS’e hazırlan öğrencilerin başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Önerimiz

İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz kadar birebir özel ders alabilirsiniz. YÖS tüm konuların bitirilmesi için adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adayın durumuna göre YÖS tüm konuları 50 – 70 yada 100 saatlik özel derslerle bitirebiliyoruz. YÖS ile çok tıp ve hukuk gibi bölümlere yerleşmeyi hedefleyen öğrencilerin yapması gereken netler yüksek olduğu için çok daha fazla soru çözmeleri gerekmektedir. Bu nedenle daha özel hedefi olan öğrenciler daha fazla özel ders alarak hedeflerine ulaşabilirler.

YÖS Kursu İçin Çanakkale Şubemizden İstediğiniz Gün ve Seanslarda Birebir Özel Ders Alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız açılmaktadır. Seviyesi aynı olan öğrenciler aynı sınıfta YÖS derslerine katılabilirler. Seviyesi farklı olan YÖS ile çok özel bölümlere girmeyi hedefleyen öğrencilere özel ders alarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz.

YÖS Kursu Çanakkale Şubemiz

YÖS şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan  kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla İrtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp