iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Çorum

YÖS Kursu Çorum

YÖS Kursu Çorum

YÖS kursu Çorum şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak yapılmaktadır.  YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Çorum, Sungurlu, Osmancık, İskilip, Alaca, Bayat, Kargı, Mecitözü, Ortaköy, Uğurludağ, Dodurga, Oğuzlar, Laçin ve Boğazkale ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Çorum şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler, kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak  yapılmaktadır. Online özel derslerin normal derslerden verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

Online özel derslerde  adayın anlayabileceği düzeyde tüm konular birebir sesli ve görüntülü olarak anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm dokümanları taranmakta ve çözemedikleri sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli takip ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursuna ayrılan bütçeyle sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercihlerinde kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Çorum şubemizde birebir özel ders şeklinde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Adayın seviyesine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını birebir adayın seviyesine göre anlatıyoruz. YÖS için daha özel hedefleri olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta içi ve hafta sonu seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farklılıkları bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile daha yüksek puan hedefi olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili daha ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Çorum Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Çorum şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp