iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Düzce

YÖS Kursu Düzce

YÖS Kursu Düzce

YÖS kursu Düzce şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerimize alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Birebir YÖS  özel dersleri kursumuzda, ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. Yabancı öğrenci sınavı YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Düzce, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova,  Kaynaşlı ve Yığılca ilçelerinde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. YÖS her üniversite tarafından ayrı ayrı yapılmaktadır. Bazı üniversitelerin  YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır. Birebir özel derste çok daha hızlı öğrenme gerçekleşmekte ve adaylar eksiklerini daha hızlı bir şekilde tamamlamaktadırlar.

YÖS Online Ders

Düzce şubemizde YÖS kursu, alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

Online özel ders ile normal ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.  Online özel dersler kendi kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Ön hazırlık  yapılarak düzenlenen online dersler normal derslerden çok daha verimli hale gelmektedir.

Online özel derslerde adayın anlayabileceği şekilde konular birebir anlatılmaktadır. Yine online derslerde adayın dokümanları taranmakta çözemediği sorular birebir adayın anlayacağı şekilde çözülmektedir.

Birebir özel dersle YÖS ‘e hazırlanan adayların eksiklerini çok daha hızlı tamamlayabildiği görülmüştür. Birebir özel derste başarı oranı çok daha yüksek olmaktadır.

Özel ders pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursuna ayrılan bütçe ile birebir YÖS özel ders alarak eksiklerinizi birebir olarak giderebilirsiniz.

YÖS adaylarımıza düzenli online YÖS deneme sınavları yaparak ders durumlarındaki ilerlemeyi sürekli kontrol ediyoruz.

YÖS adaylarına başvuru ve tercih aşamasında ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS kursu Düzce şubemizde özel ders ve online özel ders şeklinde verilmektedir.

YÖS için istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. YÖS için adaya özel özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adaya göre 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını tamamlıyoruz. YÖS için çok daha yüksek puan hedefi olan adaylarımız isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylarımız YÖS sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farklılıkları bulunmaktadır. Seviye farkı varsa ve YÖS ile ilgili yüksek puan hedeflerimiz bulunuyorsa YÖS için birebir özel ders alınarak hazırlanılmasını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Düzce Şubemizle İrtibat

YÖS  kursu Düzce şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp