YÖS Kursu Edirne

YÖS Kursu Edirne

YÖS Kursu Edirne

YÖS kursu Edirne şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Yabancı öğrenci sınavı olarak bilinen YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS için online özel derslerimizde bulunmaktadır.

YÖS kursu Edirne, Keşan, Uzunköprü, İpsala, Havsa, Meriç, Enez, Süloğlu ve Lalapaşa ilçelerinde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

Birebir YÖS özel derste başarı ve memnuniyet oranımız %100’e yaklaşmaktadır. Birebir özel derste sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha hızlı öğrenme sağlanmaktadır.

YÖS Online Özel Ders

YÖS her yıl ilgili üniversiteler tarafından yapılmaktadır. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Kursumuzda YÖS başvurularında ve YÖS tercihlerinde adaylarımıza ücretsiz olarak yardımcı olmaktayız.

Uzaktan eğitim online özel dersler ile normail dersler arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel dersler kendimize özel sistem üzerinden verilmektedir. Online özel derslerde adaya istediği YÖK konuları anlayabileceği düzeyde birebir olarak anlatılmaktadır. Yine adayın dokümanları sesli ve görüntülü olarak taranmakta çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Birebir özel ders alarak YÖS’e hazırlanan adaylarımızda başarı ve memnuniyet oranı %199’e yaklaşmaktadır.

YÖS kursu İçin Edirne şubemizden istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders alabilirsiniz.

YÖS İçin Özel Ders Önerimiz

YÖS için istediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. YÖS için bay bayan alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

YÖS konuları adayın seviyesine ve hedeflerine göre 50 – 70 yada 100 saatlik özel dersler ile bitirilmektedir. Tıp – hukuk gibi özel hedefleri olan öğrencilerin yapması gereken netler yüksek olduğu için daha çok soru çözmeleri gerekmektedir. bu nedenle daha fazla özel ders alarak netlerini yükseltebilirler.

YÖS kursumuza devam eden öğrencilerimize online YÖS deneme sınavları uygulayarak ders durumlarını sürekli takip ediyoruz. YÖS öğrencileri ile eğitim koçları düzenli olarak görüşmektedir.

YÖS başvurularında ve tercih aşamasında YÖS eğitim koçları öğrencilerimize birebir yardımcı olmaktadırlar.

YÖS Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi birbirine yakın olan YÖS adayları sınıf kurslarına devam edebilirler. Seviyeleri farklı olan ve çok özel bölüm hedefleyen öğrencilerimiz için birebir özel ders hedefe ulaşmaları açısından daha etkili olmaktadır.

YÖS Kursu Edirne Şubemizle İrtibat

YÖS kursu İçin Edirne Şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp