iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Erzincan

YÖS Kursu Erzincan

YÖS Kursu Erzincan

YÖS kursu Erzincan şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS dersleri alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. Düzenli bir çalışmayla istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Erzincan, Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye,  Tercan ve Üzümlü ilçelerinde alanında uzman  öğretmenler tarafından özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS sınavı yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Kursumuzda YÖS dersleri online özel ders olarak ta verilmektedir.

Online Özel Ders

Erzincan şubemizde YÖS kursu her dönem verilmektedir. Online özel dersler kursumuzun özel sitemi üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel derslerle normal özel dersler arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden çoğu zaman daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde YÖS konuları adayın düzeyine göre birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın yayınları taranmakta ve adayın çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayrılan bütçe ile birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

Aynı seviyedeki arkadaşlarınızla minik gruplar oluşturarak sınıf kursu ve özel ders şeklinde YÖS kursu alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Erzincan şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders ve online özel ders olarak verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyesine göre oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle YÖS konularını bitiriyoruz. Adayın YÖS ile ilgili daha yüksek hedefleri varsa daha fazla özel ders alabilirler.

Birebir özel derste sınıf kurslarına göre on kata kadar daha hızlı öğrenme gerçekleşmektedir.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar olabilmektedir. Seviyesi farklı olan ve YÖS ile ilgili yüksek puan hedefi olan öğrencilere özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Erzincan Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Erzincan şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp