YÖS Kursu Eskişehir

YÖS Kursu Eskişehir

YÖS Kursu Eskişehir

YÖS kursu Eskişehir şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi bulunan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Yabancı öğrenci sınavı YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS için birebir özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Eskişehir, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Tepebaşı ilçelerinde verilmektedir.

YÖS için online özel derslerimiz bulunmaktadır. Birebir özel ders  ile sınıf ortamına göre on kata kadar daha hızlı öğrenme gerçekleşmektedir.

YÖS Online Ders

Eskişehir şubemizde YÖS kursu birebir özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversiteler bazı üniversitelerin YÖS puanlarını öğrenci alırken kullanabilmektedirler.

Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden anlatılmaktadır. Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online özel derslerde normal özel derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde YÖS konuları adayın anlayabileceği şekilde birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın YÖS kaynakları taranarak çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online özel ders alan öğrencilere düzenli olarak yaptığımız online YÖS deneme sınavlarıyla ders durumlarını düzenli olarak takip ediyoruz.

YÖS adaylarımızın YÖS başvuru ve tercihlerine ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS İçin Özel Ders Tavsiyesi

YÖS Kursu için Eskişehir şubemizden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders alabilirsiniz.

YÖS için istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. YÖS adayının seviyesine ve hedeflerine göre YÖS özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyesine göre 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders  ile tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedefi olan öğrencilerimiz isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS için hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi yakın olan adaylarımız  sınıf kurslarına devam edebilirler. Seviyeler arasında genellikle farklılıklar olabilmektedir. Seviyeler farklı ve adayın YÖS için özel hedefleri varsa YÖS için özel ders alınarak hazırlık yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Özel dersin maliyeti daha yüksek değildir. Yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile eksik olduğunuz YÖS konularından birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS Kursu Eskişehir Şubemiz

YÖS  kursu Eskişehir  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp