YÖS Kursu Fethiye

YÖS Kursu Fethiye

YÖS Kursu Fethiye

YÖS kursu Fethiye şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS ile en iyi üniversite ve bölümleri hedefleyen öğrenciler için birebir özel ders şeklinde YÖS kurslarımız bulunmaktadır.  Bilinçli bir hazırlık süreci sonrasında YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Fethiye şubemizde ve  Seydikemer, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz,  Kalkan , Kaş, Patara ve Kumluova ‘da birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

YÖS için sınıf kurslarımız , normal özel derslerimiz ve uzaktan eğitim online özel derslerimiz bulunmaktadır. Normal özel ders ile online YÖS özel dersler arasında verim açısından fark bulunmamaktadır.

YÖS Online Özel Ders

Birebir özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir. Birebir YÖS özel derste başarı ve memnuniyet oranımız %100’e yaklaşmaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online YÖS özel derslerde konu öğrencinin anlayabileceği düzeyde özetlenmekte, öğrencinin kendi kaynaklarından çözemediği sorular sesli ve görüntülü olarak birebir çözülmektedir. YÖS online özel ders için kendimize özel sistemimiz bulunmaktadır. Yös kursuna katılan öğrencilere ücretsiz eğitim koçluğu programımız bulunmaktadır. YÖS kursumuza katılan adaylara ücretsiz online YÖS deneme sınavları yaparak ders durumlarını sürekli kontrol ediyoruz.

YÖS için istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

 YÖS Sınıf Kursu

Aynı seviyede bulunan YÖS adayları ,  hafta içi yada hafta sonu YÖS sınıf kurslarımıza katılabilirler. Seviyeleri farklı yada çok özel hedefleri olan YÖS adaylarına özel ders alarak eksiklerini çok daha hızlı bir şekilde tamamlamalarını öneriyoruz. YÖS sınıf kurslarının  programıyla ilgili ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

Yabancı öğrenci snavı olan YÖS her üniversite tarafından ayrı ayrı yapılmaktadır. YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS kursu her dönem Fethiye şubemizde verilmektedir. YÖS ile üniversite sınavını kazanmak çok daha kolaydır. YÖS ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Fethiye Şubemiz

Yös kursu şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Whatasapp hattımızdan Fethiye şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Kursu Rehberlik ve Daha Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp