YÖS Kursu Gaziantep

YÖS Kursu Gaziantep

YÖS Kursu Gaziantep

YÖS kursu Gaziantep şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. Derslere alanında en az 15 yıllık tecrübesi bulunan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri gerekmektedir. Birebir dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS kolay ve pratik bir sınavdır. Düzenli bir çalışmayla YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri kolaylıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Gaziantep, Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı, Araban, Oğuzeli, Yavuzeli ve Karkamış ilçelerinde alanında uzman en iyi matematik  öğretmenleri tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel ders ile eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

Kursumuzda YÖS online özel ders olarak ta verilmektedir.

Online Özel Ders

Gaziantep şubemizde YÖS kursu özel ders, online  özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel ders kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerin normal özel derslerden çok daha verimli olduğu görülmüştür.

Online özel derslerde YÖS konuları adayın seviyesine uygun olarak birebir olarak anlatılmaktadır. Özel derslerde adayın dokümanları taranarak çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel derslerde memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Gaziantep şubemizde özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders paketleri oluşturarak tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedefi olan öğrenciler isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyesi yakın olan öğrenciler ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS için birlikte özel ders alabilirler.

Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta sonu ve hafta içi YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi birbirine yakın olan adaylar sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farkı bulunmaktadır. Seviye farkı bulunan ve YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan öğrenciler isterlerse ve ihtiyaç duyuyorlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye  Buradan  Ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Gaziantep Şubemiz – İrtibat

Gaziantep şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp  hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

En alt kısımdaki Ön Kayıt formunu doldurarak şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

 

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp