YÖS Kursu Gebze

YÖS Kursu Gebze

YÖS Kursu Gebze

YÖS kursu Gebze şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS derslerini kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası, Hereke, Tuzla, Kartal, Pendik, Kadıköy ve yakın diğer ilçelerde sınıf kursu yada özel ders şeklinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Gebze şubemizde sınıf kursu, özel ders ve online özel ders alternatiflerimiz bulunmaktadır.

YÖS Rehberlik ve Ayrıntılı Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.

YÖS  Özel Ders

Gebze şubemizde YÖS kursu özel ders ve online özel ders  olarak ta verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel dersin verim açısından normal derslerden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerin çok daha verimli olduğu görülmüştür.

Online özel derslerde tüm konular adayın anlayacağı seviyede birebir anlatılmaktadır. Online özel derste adayın kullandığı kaynaklar taranarak çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS Rehberlik ve Ayrıntılı Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi 

Yös kursu Gebze şubemizde birebir özel ders olarak istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre 50 -70 yada 100 saatlik YÖS özel ders paketleri oluşturarak YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için daha özel hedefi olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyesi aynı olan adaylar ikili yada üçlü grup oluşturarak sınava birlikte hazırlanabilirler.

YÖS  Sınıf Kursu

YÖS için Gebze şubemizde hafta içi ve hafta sonu seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylarımız isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeler farklı ve YÖS için daha özel hedefi olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz.

Sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.


YÖS Kursu Gebze Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Gebze şubemize ulaşmak İçin  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Aşağıdaki Canlı Whatsapp Destek Hattımızı Tıklayabilirsiniz

Aşağıdaki Ön Kayıt Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Ayrıntılı Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp