iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Gümüşhane

YÖS Kursu Gümüşhane

YÖS Kursu Gümüşhane

YÖS kursu Gümüşhane  şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS dersleri  alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Gümüşhane, Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran ve Torul ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenlerle sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı yine diğer bazı üniversitelerde geçerlidir.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Gümüşhane şubemizde YÖS kursu sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerle normal özel dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online özel derslerde adayın seviyesine göre tüm konular sesli ve görüntülü olarak birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın kullandığı dokümanlar taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın seviyesini sürekli takip ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir eksiklerinizi  tamamlayabilir ve  istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Gümüşhane şubemizde özel ders olarak ta istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz.  Adaya özel oluşturduğumuz 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle YÖS konularını birebir adayın seviyesine göre anlatıyoruz. Adayın YÖS ile ilgili daha özel hedefleri varsa ihtiyaç durumunda daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyeleri aynı olan adaylar isterlerse ikili yada üçlü grup oluşturarak birlikte YÖS kursu alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS  adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili daha özel hedefi olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Gümüşhane Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Gümüşhane şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp