iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Hakkari

YÖS Kursu Hakkari

YÖS Kursu Hakkari

YÖS kursu Hakkari şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Hakkari, Çukurca, Derecik, Şemdinli ve Yüksekova ilçelerinde alanında uzman en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için şubemizde online özel ders alternatifi de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Hakkari şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.  Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel ders ile normal ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerden çoğu zaman normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Onlien özel derslerde tüm YÖS konuları adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Online YÖS özel derslerde adayın kullandığı tüm kitaplar taranmakta ve adayın çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursuna ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercihlerinizde kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Birebir özel derslerde başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye  buradan  ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Hakkari şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları bitiriyoruz.  Adayın seviyesi farklı ise ve YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi bulunuyorsa kursumuzdan daha fazla özel ders alabilir.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü gruplar oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YSÖ adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunabilmektedir. Seviyeler arasında fark bulunuyorsa ve YÖS ile ilgili daha özel hedefleriniz varsa  özel ders alarak sınava hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Hakkari Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Hakkari  şubemize 0535 778 95 96 numaralı

Whatsapp hattımızdan

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

 

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp