iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Hatay

YÖS Kursu Hatay

YÖS Kursu Hatay

YÖS kursu Hatay şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS  derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla  kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Hatay, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerinde alanında en iyi olan öğretmenlerimizle verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatiflerimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Hatay şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel derslerle normal özel derslerin verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

Online özel derslerle adayın seviyesine göre tüm konular birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın kullandığı dokümanlar taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları yaparak adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursuna ayrılan bütçeyle sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Hatay şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genelikle adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle adaya özel tüm konuları birebir tamamlıyoruz. Adayın YÖS ile ilgili özel hedefleri varsa ihtiyaç duyuyorlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Adayın  seviyesi farklı  ve YÖS ile ilgili özel hedefleri varsa özel ders alınarak sınava hazırlanılmasını öneriyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Hatay Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Hatay şubemize 0535 778 95 96 numaralı

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp