iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Iğdır

YÖS Kursu Iğdır

YÖS Kursu Iğdır

YÖS kursu Iğdır şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak yapılmaktadır. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Iğdır, Aralık, Karakoyunlu ve Tuzluca ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Iğdır şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak alanında en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir. Online dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online derslerin normal derslerden verimlilik açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerden genellikle normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde tüm YÖS konuları adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursuna ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Iğdır şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları bitiriyoruz. Adayın daha yüksek YÖS puan hedefi varsa kursumuzdan daha fazla özel ders alabilir.

Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse ikili yada üçlü YÖS grupları oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunabilmektedir. Seviyeler farklı ise ve YÖS ile ilgili daha özel hedefi olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizde alabilirsiniz.

YÖS Kursu Iğdır Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Iğdır şubemize 0535 778 95 96 numaralı

Whatsapp hattımızdan

Ön kayıt formunu

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp