iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Isparta

YÖS Kursu Isparta

YÖS Kursu Isparta

YÖS kursu Isparta şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak yapılmaktadır. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleri girmektedir. Yabancı öğrenci sınavı YÖS ile istediğiniz. üniversite ve bölümü düzenli bir çalışma ile rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Isparta, Yalvaç, Eğridir, Şarkikaraağaç, Gelendost, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Gönen, Uluborlu, Atabey, Aksu ve Yenişarbademli ilçelerinde birebir özel ders şeklinde ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste Başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.  YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

Kursumuzda YÖS için Online özel ders  alternatifimiz de bulunmaktadır.

YÖS Online Ders

Isparta şubemizde YÖS kursu özel ders ve online özel ders olarak ta verilmektedir. Online birebir YÖS özel derslerin normal derslerden verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Online  özel dersler kendi özel sistemimiz üzerinden yapılmaktadır. Online özel derste YÖS konuları öğrencinin düzeyine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Yine online özel YÖS dersinde adayın dokümanları taranmakta çözülemeyen sorular sesli ve görüntülü olarak birebir çözülmektedir.

Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerde normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır. Online YÖS denemeleri uygulayarak adayların seviyelerini düzenli olarak takip ediyoruz.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversiteler bazı üniversitelerin YÖS sonuçlarını da öğrenci kabul ederken kullanmaktadırlar. YÖS başvuru ve tercih aşamasında YÖS adaylarımıza sürekli destek oluyoruz.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS kursu için Isparta şubemizde bulunan tecrübeli öğretmenlerimizden birebir özel ders alabilirsiniz.

YÖS için istediğiniz gün ve seanslarda  -adar özel ders alabilirsiniz. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre YÖS için özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle YÖS tüm konuları adayın durumuna göre 50 -70 yada 100 saatlik özel derslerle tamamlıyoruz. YÖS için özel hedefi olan öğrencilerin çok yüksek YÖS puanları almaları gerekmektedir. Yüksek hedefi olan YÖS adayları isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan YÖS adayları sınıf kurslarına devam edebilirler. Seviyeleri farklı olan ve özel hedefi olan öğrencilere YÖS için  birebir özel ders almalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Isparta  Şubemiz

YÖS  kursu Isparta şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp