YÖS Kursu İstanbul

YÖS Kursu İstanbul

YÖS Kursu İstanbul

YÖs kursu İstanbul ve ilçelerinde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS için birebir özel dersleri kursumuzdan, ders ofisimizden yada evinizden alabilirsiniz. YÖS için online birebir özel ders sistemimizde bulunmaktadır.

YÖS kursu İstanbul , Kadıköy, Pendik, Ümraniye , Maltepe , Tuzla , Şişli Üsküdar, Sultanbeyli , Beşiktaş , Avcılar, Gaziosmanpaşa, Esenler , Fatih, Kartal , Sultanbeyli, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Arnavutköy, Ataşehir, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa , Çatalca, Çekmeköy, Esenyurt, Eyüpsultan, Güngören,Kağıthane , Küçükçekmece, Pendik, Sancaktepe , Sarıyer, Sultangazi ,Şile, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları diğer bazı üniversitelerde de geçerli olmaktadır.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Özel derslerde başarı ve memnuniyet oranımız %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS İçin Online Özel Ders

İstanbul Şubemizde YÖS kursu istediğiniz gün ve seanslarda özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

Yabancı öğrenci sınavı olarak bilinen YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü kolaylıkla kazanabilirsiniz. YÖS düzenli çalışan öğrenciler için çok kolaylıkla başarılı olunabilecek bir sınavdır.

Online uzaktan eğitim özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online YÖS özel ders kendi özel sistemimiz üzerinden verilmektedir. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden normal özel derslere göre çok daha iyi verim alınabilmektedir. YÖS kursumuza gelen adaylarn ders durumlarını takip için düzenli online YÖS deneme sınavları düzenliyoruz. Yös online birebir özel derslerde konu öğrencinin anlayabileceği düzeyde anlatılmakta, adayın kaynaklarından çözemediği sorular sesli ve görüntülü olarak birebir çözülmektedir.

YÖS için hazırlığı özel ders alarak yapan adaylarda başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS için İstanbul ve ilçelerinde istediğiniz gün ve seanslarda normal yada online özel ders alabilirsiniz.

YÖS İçin Özel Ders Önerimiz

YÖS kursu İstanbul şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir.

YÖS için seviyenize ve hedeflerinize göre özel ders paketleri almanızı öneriyoruz.

YÖS tüm konuların bitirilmesi için 50 – 70 yada 100 saat özel ders alınmasını öneriyoruz.

Tıp hukuk gibi çok özel hedefleri olan öğrencilerin yapması gereken netler çok yüksek olduğu için, özel hedefleri olan öğrencilere özel program oluşturarak, öğrencilerimizin ders durumlarındaki ilerlemeyi birebir takip ediyoruz.

YÖS için aynı seviyedeki arkadaşlarınızla ikili yada üçlü gruplar oluşturarak birlikte özel ders alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS için hafta içi yada hafta sonu sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar sınıf kurslarımıza devam edebilirler. YÖS adaylarının seviyeleri birbirinden farklı olabilmektedir. Seviye farkı varsa mutlaka özel ders alınmasını öneriyoruz. Özel ders sınıf kurslarına göre daha pahalı değildir. Sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

YÖS kursu İstanbul ve ilçelerinde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak ta verilmektedir.

YÖS Kursu İstanbul Şubemiz

YÖS kursu için İstanbul şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp