iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu İzmir

YÖS Kursu İzmir

YÖS Kursu İzmir

YÖS kursu İzmir şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak yapılmaktadır. YÖS derslerine alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Yabancı öğrenci sınavı YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü düzenli bir çalışma ile rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzdan, ders ofisimizden yada evinizden alabilirsiniz.

YÖS kursu İzmir, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, torbalı ve Urla ilçelerinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS için uzaktan eğitim online özel ders sistemimizde bulunmaktadır.

YÖS Online Ders

İzmir şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak her dönem verilmektedir.

YÖS her yıl üniversiteler tarafından yapılmaktadır. YÖS merkezi bir sınav değildir. Bazı üniversitelerin YÖS puanları bazı üniversitelerde geçerli olabilmektedir.

YÖS için online sistemimiz üzerinden de YÖS  birebir özel dersler anlatılabilmektedir. Online özel derslerin normal özel derslerden verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Online dersler için yeterli ön hazırlık yapıldığında normal derslerden çok daha iyi verim alınabilmektedir.

Online özel derslerde YÖS konuları adayın seviyesi dikkate alınarak birebir sesli ve görüntülü olarak anlatılmaktadır. Yine online özel derste adayın dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular normal derslerde olduğu gibi birebir anlayacağı şekilde çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın seviyesini düzenli olarak takip ediyoruz. YÖS başvuru ve tercihlerinde şubemizden destek alabilirsiniz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayıracağınız bütçe ile birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS kursu İzmir şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak verilmektedir.

YÖS için isteyen adaylar istedikleri kadar özel ders alabilirler. Minik gruplar oluşturarak ta özel ders alabilirsiniz. Genellikle YÖS konuları adayın seviyesi ve hedefleri dikkate alınarak 50 – 70 yada 100 saatlik özel derslerde bitirilmektedir.

YÖS için özel hedefleri olan öğrenciler isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta sonu ve hafta içi YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan YÖS adayları sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile daha yüksek puan gerektiren yerlere girmek isteyen adaylarımıza birebir özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS Sınıf Kurslarımızın Ayrıntılı Programı İçin Şubemizle İrtibat Kurabilirsiniz.

YÖS Kursu İzmir Şubemizle İrtibat

YÖS  kursu İzmir şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp