YÖS Kursu İzmit

YÖS Kursu İzmit

YÖS Kursu İzmit

YÖS kursu İzmit şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak yapılmaktadır. YÖS derslerine alanında uzman, en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu İzmit Kocaeli, Derince, Körfez, Gebze, Karamürsel, Kandıra, Başiskele, Kartepe ve Gölcük şubelerimizde alanında uzman en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel ders ile sınava hazırlanan adayların başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

YÖS kursu İzmit şubemizde sınıf kurs, özel ders ve online özel ders olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerle normal dersler arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online özel derslerde tüm konular adayın seviyesine göre birebir anlatılarak bitirilmektedir. Online özel derslerde adayın kullandığı dokümanlar hızlı bir şekilde taranmakta ve adayın çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursları için ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde gidererek istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS kursu İçin İzmit şubemizden istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders alabilirsiniz.

Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle 50 -70 yada 100 saatlik oluşturduğumuz özel ders paketleriyle tüm konuları birebir tamamlıyoruz. Eğer adayın çok daha yüksek puan hedefi bulunuyorsa daha fazla özel ders alabilir.

Aynı seviyedeki adaylar isterlerse ikili , üçlü gruplar oluşturarak birlikte YÖS kursu alabilirler.

YÖS kursunu şubemizden özel ders, online özel ders yada sınıf kursu olarak alabilirsiniz.

 YÖS  Sınıf Kursu

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarına devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında büyük seviye farklılıkları olabilmektedir. Seviye farkı bulunan ve YÖS ile ilgili daha özel hedefi olan öğrenciler birebir özel ders alarak sınava hazırlanabilirler.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu İzmit Şubemizle İrtibat

YÖS kursu İzmit şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS  Rehberlik  Kurs Programı Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp