YÖS Kursu Karabük

YÖS Kursu Karabük

YÖS Kursu Karabük

YÖS kursu Karabük şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi bulunan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS için online özel ders sistemimizde bulunmaktadır.

YÖS kursu Karabük, Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu ve Yenice ilçelerinde sınıf kursu, özel ders ve online özel ders şeklinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları diğer bazı üniversitelerde de geçerli olmaktadır.

YÖS için birebir özel ders alarak hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Online YÖS Özel Dersler

Karabük şubemizde YÖS kursu online özel ders olarak ta verilmektedir.  Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derste YÖS konuları adayın anlayabileceği şekilde birebir anlatılmaktadır. Online özel ders ile YÖS kaynakları taranmakta ve çözülemeyen sorular birebir çözülmektedir.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS için daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS kursu özel ders olarak Karabük şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

Özel ders ile eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Birebir özel ders, sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

YÖS hazırlık için adayın seviyesine ve hedeflerine göre 50 -70 yada 100 saatlik birebir özel ders paketleri oluşturarak YÖS konularını bitiriyoruz.  Çoğu aday için 100 saatlik birebir özel ders, eksiklerinin giderilmesi için yeterli olmaktadır.  YÖS için daha yüksek puan hedefi olan adaylarımız  ihtiyaç duyarlarsa  daha fazla özel ders alabilirler.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS için hafta içi ve hafta sonu seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan YÖS adayları sınıf kurslarımıza devam edebilirler.  Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır.  Seviyeleri farklı olan  YÖS adaylarına özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS Kursu Karabük Şubemizle İrtibat

YÖS  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp