iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Kars

YÖS Kursu Kars

YÖS Kursu Kars

YÖS kursu Kars şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi bulunan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Kars, Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim ve Susuz ilçelerinde alanında uzman en iyi öğretmenler tarafından sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversiteler tarafından kullanılabilmektedir.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

YÖS Online Özel Ders

Kars şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak yapılmaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır.  Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online özel derste tüm YÖS konuları adayın seviyesine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında  kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Kars şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders şeklinde de verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını birebir adayın seviyesine göre anlatıyoruz. Adayın YÖS ile ilgili daha özel hedefleri varsa ve ihtiyaç duyuyorsa kursumuzdan daha fazla özel ders alabilir.

Seviyeleri aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar olabilmektedir.  Seviyeleri farklı olan ve daha yüksek puan hedefi olan öğrencilere özel ders alarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili daha kapsamlı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Kars Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Kars şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp