iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Kastamonu

YÖS Kursu Kastamonu

YÖS Kursu Kastamonu

YÖS kursu Kastamonu şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir. Birebir YÖS derslerini kursumuzdan, ders ofisimizden yada evinizden alabilirsiniz. YÖS için ayrıca online özel ders sistemimiz bulunmaktadır.

YÖS kursu Kastamonu, Tosya, Taşköprü, Cide, İnebolu, Araç, Devrekani, Bozkurt, Daday, Azdavay, Çatalzeytin, Pınarbaşı, Küre, Doğanyurt, İhsangazi, Şenpazar, Abana, Hanönü, Seydiler ve Ağlı ilçelerinde verilmektedir.

YÖS her üniversite tarafından ayrı ayrı yapılmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olabilmektedir.

YÖS birebir özel derslerde sınıf kurslarına göre on kata kadar daha hızlı öğrenme sağlanabilmektedir. YÖS için kursumuzda özel ders, online özel ders ve sınıf kurslarımız bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Kastamonu Şubemizde YÖS kursu özel ders şeklinde de verilmektedir. Online özel ders, kursumuzun özel sistemi üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online derslerin verim açısından normal derslerden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden normal derslere göre daha iyi verim alınmaktadır. Online birebir YÖS derslerinde adayın anlayabileceği düzeyde konular birebir sesli ve görüntülü olarak anlatılmaktadır. Online derslerde adayın dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

YÖS adaylarımıza düzenli olarak YÖS deneme sınavı yaparak ders durumlarını sürekli takip ediyoruz. Tüm YÖS adayları YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirler.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Kastamonu şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir.

YÖS için adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın durumuna göre oluşturduğunuz 50 -70 yada 100 saatlik birebir özel derslerde YÖS konularının tamamını bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedefi olan adaylarımıza ihtiyaç varsa daha fazla özel ders verilebilmektedir.

Birebir özel ders alarak hazırlanan adaylarımızda başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Birebir özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık YÖS sınıf kursları için ayıracağınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS için sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylarımız sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farklılıkları bulunabilmektedir. Seviye farkı varsa ve YÖS için özel hedefleriniz bulunuyorsa birebir özel ders alarak sınava hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz.

YÖS Kursu Kastamonu Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Kastamonu şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp