YÖS Kursu Kayseri

YÖS Kursu Kayseri

YÖS Kursu Kayseri

YÖS kursu Kayseri şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS kolay ve pratik bir sınavdır. Düzenli bir çalışma ile istediğiniz üniversite ve bölüme YÖS puanınızla rahatlıkla yerleşebilirsiniz.

YÖS kursu Kayseri, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, İncesu, Pınarbaşı, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Akkışla, Felahiye ve Özvatan ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi olarak yapılmamaktadır. Her üniversite kendi sınavını kendi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

YÖS için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Kayseri şubemizde YÖS kursu her dönem özel ders yada sınıf kursu olarak verilmektedir. Online  dersler kursumuzun özel sistemi üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde konular adayın anlayabileceği düzeyde birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın kullandığı kaynaklar taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın ders durumunu sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılması düşünülen bütçe ile birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı giderebilir ve YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümlere yerleşebilirsiniz.

Aynı seviyede olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü gruplar oluşturarak YÖS  özel  derslerimize birlikte katılabilirsiniz.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Kayseri şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir. Adaya özel YÖS özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik birebir özel dersler ile tüm YÖS konularını bitiriyoruz. Adayın çok yüksek YÖS puan hedefi varsa ve daha fazla özel derse ihtiyaç duyuyorsa daha fazla özel ders alabilir.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Aynı seviyede olan YÖS adayları isterlerse sınıf kurslarımızı tercih edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında büyük seviye farklılıkları olabilmektedir. Seviye farkı varsa ve adayın YÖS için çok özel hedefleri bulunuyorsa sınava özel ders alarak hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz. YÖS sınıf kurslarımızın programıyla ilgili ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Kayseri Şubemiz İletişim

YÖS kursu Kayseri şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan  kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp