iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Kırıkkale

YÖS Kursu Kırıkkale

YÖS Kursu Kırıkkale

YÖS kursu Kırıkkale şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Birebir özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Kırıkkale, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt ve Yahşihan ilçelerinde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. YÖS düzenli çalışan öğrenciler için çok pratik ve kolay bir sınavdır.

YÖS için birebir özel ders ile eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. YÖS için online özel derslerimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Kursumuza özel sistemle sesli ve görüntülü olarak online özel derslerimiz bulunmaktadır. Online özel derslerden alınan verimle normal özel derslerden alınan verim arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derslerde YÖS konuları adayın anlayabileceği şekilde birebir anlatılmaktadır. Online derslerde YÖS kaynakları taranmakta ve adayın çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları yaparak adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz. Kursumuzdan YÖS başvuru ve tercih aşamasında ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık YÖS sınıf kurslarına ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi birebir çok daha hızlı bir şekilde gidererek istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Kırıkkale şubemizde özel ders ve online özel ders olarak ta verilmektedir.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

Her adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle 50 -70 yada 100 saatlik özel derslerle YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS ile ilgili özel hedefleri olan öğrenciler ihtiyaç duyarlarsa daha fazla özel ders alabilirler. Birebir özel derste öğrenme hızı sınıf kurslarına göre on kata kadar daha hızlı olabilmektedir.

YÖS Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan öğrenciler isterlerse sınıf kurslarına devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar olabilmektedir. Seviyeleri farklı olan adaylara YÖS için özel ders almalarını öneriyoruz.

YÖS Kursu Kırıkkale Şubemiz

YÖS kursu Kırıkkale şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp