iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Kırklareli

YÖS Kursu Kırklareli

YÖS Kursu Kırklareli

YÖS kursu Kırklareli şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Yabancı öğrenci sınavı olarak bilinen YÖS ile en iyi üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz. Birebir özel ders ile sınıf kurslarına göre on kata kadar daha hızlı öğrenme sağlanmaktadır.

YÖS kursu Kırklareli, Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Merkez, Pehlivanköy, Pınarhisar, ve Vize ilçelerinde birebir özel ders yada sınıf kursu olarak verilmektedir.

Birebir YÖS özel derste başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır. Birebir özel dersler kursumuzda, ofiste yada evinizde verilmektedir. Kursumuza özel online birebir özel ders sistemimizde bulunmaktadır.

YÖS Online Özel Ders

Uzaktan eğitim online özel ders kendi sistemimiz üzerinden %100 etkileşimli olarak işlenmektedir. Online özel ders ile normal uzaktan eğitim arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derste adayın seviyesine uygun olarak konular birebir anlatılmaktadır. Adayın dokümanlarında çözemediği sorular birebir sesli ve görüntülü olarak çözülmektedir. YÖS kursumuza katılan adayların ders durumları, online YÖS deneme sınavlarıyla düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Her üniversite kendi sınavını kendi yapmaktadır. Bazı üniversiteler bazı üniversitelerin yaptığı YÖS ile de yine öğrenci kabul etmektedir. YÖS eğitim koçları YÖS başvuru ve tercih aşamasında adaylarımıza ücretsiz olarak destek olmaktadırlar.

YÖS kursu Kırklareli şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

YÖS Özel Ders Önerimiz

İstediğiniz gün ve seanslarda eksiklerinizi tamamlamak için birebir özel ders alabilirsiniz. YÖS konularının bitirilmesi için adayın seviyesine ve hedeflerine göre 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders paketleri yeterli olmaktadır. Tıp ve Hukuk gibi özel hedefleri olan öğrencilerin yapması gereken netler yüksek olduğu için daha fazla soru çözmeleri gerekmektedir. Bu nedenle daha fazla özel ders alarak daha fazla soru çözebilirler.

YÖS kursu Kırklareli şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

YÖS Sistemi Puanlar Konular vb Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan öğrenciler sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile çok özel hedefleri olan öğrencilere özel ders almalarını öneriyoruz.

YÖS Kursu Kırklareli Şubemizle İrtibat

YÖS  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp