iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Kırşehir

YÖS Kursu Kırşehir

YÖS Kursu Kırşehir

YÖS kursu Kırşehir  şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Birebir özel derste çok daha hızlı öğrenme sağlanmaktadır.

YÖS kursu Kırşehir, Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Merkez ve Mucur ilçelerinde alanın en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir.  YÖS öğretmenlerimiz yüzde yüz memnun kalacağınız YÖS tecrübesi olan öğretmenlerden oluşmaktadır.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları diğer bazı üniversiteler tarafından da kullanılmaktadır. Ege üniversitesinin yaptığı YÖS , yaklaşık 80 üniversite tarafından öğrenci yerleştirmede kullanılmaktadır.

YÖS için kursumuza özel, online özel ders sistemimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Kırşehir şubemizde YÖS kursu özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel ders, kursumuzun özel ders sistemi üzerinden, sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır.

Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derslerde tüm konular adayın düzeyine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın takip ettiği yayınlar taranmakta ve çözemediği sorular sesli ve görüntülü olarak birebir çözülmektedir.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayıracağınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz YÖS konularından birebir özel ders alarak hedeflerinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Kırşehir şubemizde özel ders, online özel ders ve sınıf kursu şeklinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Adayların seviyesine ve hedeflerine göre adaya özel özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyesine göre 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketlerinde tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedefi olan adaylarımız ihtiyaç duyarlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Sınıf kurslarımıza seviyesi aynı olan adaylar devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farkları bulunmaktadır. Seviye farkı bulunan ve YÖS için yüksek puan hedefi olan adaylarımızın sınava özel ders alarak hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS Kursu Kırşehir Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Kırşehir şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp