iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Kocaeli

YÖS Kursu Kocaeli

YÖS Kursu Kocaeli

YÖS kursu Kocaeli şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Kocaeli, İzmit, Derince, Körfez, Gölcük, Yahyakaptan, Kartepe, Başiskele, Kandıra, Karamürsel, Gebze, Çayırova ve Darıca ilçelerinde alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı diğer bazı üniversitelerde de geçerli olmaktadır.

Birebir özel ders alarak YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz. YÖS için online özel derslerimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Kocaeli şubemizde YÖS kursu istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel ders kursumuza özel sistemle sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel derslerin verim açısından normal derslerden herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

Online özel derslerde tüm konular, adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın takip ettiği dokümanlar taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın ders durumunu sürekli takip ediyoruz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayıracağınız bütçe ile birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Kocaeli şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Adayın seviyesine ve alt yapısına göre özel ders paketleri  oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz  50 – 70 yada 100 saatlik özel derslerle tüm YÖS konularını birebir tamamlıyoruz. Adayın seviyeleri farklıysa ve YÖS için daha yüksek puan hedefleri varsa daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyeleri aynı olan YÖS adayları isterlerse ikili üçlü grup oluşturarak daha fazla özel ders alarak eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlayabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farklılıkları olmaktadır. Seviye farkı olan ve YÖS  ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan  adayların sınava özel ders alarak hazırlanmalarını öneriyoruz.

YÖS Kursu Kocaeli Şubemiz

YÖS kursu Kocaeli şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp