iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Konya

YÖS Kursu Konya

YÖS Kursu Konya

YÖS kursu Konya şubemizde sınıf kursu ve birebir özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık YÖS tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Birebir YÖS özel derste başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS Kursu Konya, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

YÖS birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS için online özel ders sistemimizde bulunmaktadır.

YÖS Online Ders

Konya şubemizde YÖS kursu sınıf kursu, özel ders ve online özel ders şeklinde verilmektedir. Online özel ders ile normal  özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online Özel dersler kendimize özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online özel dersler normal özel derslerden çok daha verimli olmaktadır.

Online özel derslerde YÖS konuları adayın anlayabileceği düzeyde birebir sesli ve görüntülü olarak anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın kaynakları taranmakta ve çözülemeyen soruları birebir çözülmektedir.

YÖS adaylarımız için düzenli olarak online deneme sınavları düzenleyerek adayın ders durumlarını sürekli takip ediyoruz. YÖS başvuru ve tercih sürecinde kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Birebir YÖS özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS  kursu Konya şubemizde istediğini gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir.

YÖS için istediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. YÖS için adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyesine göre 50 -70 yada 100 saatlik özel derslerde tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan gerektiren bölümlere yerleşmek isteyen adaylarımız ihtiyaç duyarlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS için sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Aynı seviyede olan adaylar sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında ciddi seviye farklılıkları bulunabilmektedir. Seviyeleri farklı ve özel hedefi olan adaylara YÖS hazırlık için birebir özel ders almalarını öneriyoruz.

Sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Konya Şubemizle İrtibat

YÖS  kursu Konya şubemizle 0535 778 95 96 numaradan iletişim kurabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp