iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Kütahya

YÖS Kursu Kütahya

YÖS Kursu Kütahya

YÖS kursu Kütahya şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS derslerini kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Kütahya , Tavşanlı, Domaniç, Emet, Altıntaş, Çavdarhisar, Aslanapa , Dumlupınar , Gediz , Hisarcık , Simav ve Pazarlar ilçelerinde özel ders olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

YÖS İçin Online Özel Ders.

Kütahya şubemizde YÖS kursu sınıf kursu ve özel ders olarak her dönem verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online YÖS özel dersin normal özel dersten verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden çoğu zaman daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derste YÖS adayının seviyesine uygun olarak konular anlatılmakta ve adayın kaynağından çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

YÖS adaylarımız için ücretsiz online eğitim koçluğu hizmetimizde  bulunmaktadır. Adayın seviyesini ve ilerleyişini kontrol amacı ile YÖS adaylarımıza düzenli olarak online YÖS deneme sınavları düzenliyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS birebir özel derslerde başarı oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS Kursu Rehberlik ve YÖS  Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS kursu Kütahya şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 – 70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları  birebir adayıns seviyesine göre anlatarak tamamlıyoruz.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla isterseniz ikili üçlü minik gruplar oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan öğrenciler için sınıf kursları yararlı olmaktadır. YÖS adayları arasında genellikle seviye farklılıkları bulunmaktadır. Seviye farkları  ve YÖS ile ilgili çok daha  özel hedefleri olan öğrencilere birebir özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu İçin Kütahya Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Kütahya şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak  ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Rehberlik ve Kapsamlı Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp