iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Malatya

YÖS Kursu Malatya

YÖS Kursu Malatya

YÖS kursu Malatya şubemizde şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. Birebir özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS kolay bir sınavdır. Düzenli bir çalışma ile istediğiniz üniversite ve bölümleri kolaylıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Malatya, Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yağızhan ve Yeşilyurt ilçelerinde alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS  puanları diğer bazı üniversitelerde de geçerli olmaktadır.

Birebir özel dersle eksiklerinizi sınıf kurslarına göre on kata kadar daha hızlı giderebilirsiniz.

Kursumuzdan online özel ders sistemi üzerinden de birebir ders alabilirsiniz.

Online Özel Ders

Malatya şubemizde YÖS kursu istediğiniz gün ve seanslarda özel ders ve online özel ders olarak verilmektedir. Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online özel derslerde normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir.

Online özel derslerde konular adayın seviyesine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın YÖS dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

YÖS için online deneme sınavlarımızda bulunmaktadır. Online deneme sınavlarıyla adaylarımızın ders durumlarını sürekli takip ediyoruz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde gidererek istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Malatya şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak verilmektedir. Adayın seviyesine göre 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleri oluşturarak tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS ile daha yüksek puan hedefleri olan adaylar  isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Birebir özel ders ile eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan YÖS adayları isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri farkılı olan ve YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan öğrencilere özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS Kursu Malatya Şubemiz

YÖS kursu Malatya  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formununu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp