iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Manisa

YÖS Kursu Manisa

YÖS Kursu Manisa

YÖS kursu Manisa Şubemizde sınıf kursu ve birebir özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Yabancı öğrenci sınavı YÖS ile  hayallerinizdeki üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS düzenli çalışan öğrenciler için oldukça kolay bir sınavdır.

YÖS kursu Manisa, Ahmetli, Akhisar, Ataşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Şehzadeler, Turgutlu ve Yunusemre ilçelerinde verilmektedir.

YÖS birebir özel dersleri, kursumuzda, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

Birebir YÖS özel ders ile başarı ve memnuniyet oranımız %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS Online Ders

YÖS merkezi olarak yapılmamaktadır. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları bazı üniversiteler için de geçerli olmaktadır.

YÖS kursu Manisa şubemizde sınıf kursu, özel ders yada online özel ders olarak verilmektedir. Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel dersler kendi sistemimiz üzerinden sesli ve görüntülü olarak %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır.

Online özel derste YÖS konuları öğrencinin düzeyine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online derslerde öğrencinin dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir öğrencinin anlayabileceği şekilde çözülmektedir.

Online dersler ön hazırlık yapılarak düzenlendiği zaman normal derslerden çok daha verimli hale gelmektedir.

YÖS adaylarına online YÖS deneme sınavları yaparak ders durumlarındaki ilerlemeyi sürekli takip ediyoruz. YÖS adaylarını YÖS başvurularını ve tercihlerini kursumuzda ücretsiz olarak yapabilmektedir

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS kursu için Manisa şubemizden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders alabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyesi

YÖS konuları adayın seviyesine ve hedeflerine göre 50 -70 yada 100 saatlik özel derslerde tamamlanabilmektedir. İsteyen YÖS adayları istedikleri kadar özel ders alabilirler. Bazı özel bölümler için yüksek YÖS puanı gerekmektedir. Daha yüksek hedefi olan YÖS öğrencileri isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Özel ders daha pahalı değildir. YÖS sınıf kursu için ayrılan bütçeyi sadece eksik olduğunuz YÖS konularından özel ders alarak kullanarak daha hızlı bir şekilde eksiklerinizi giderebilirsiniz.

YÖS Sınıf Kursu

YÖS için hafta sonu be hafta içi seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Aynı seviyede olan YÖS adayları isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayalrı arasında ciddi seviye farklılıkları bulunabilmektedir. Seviye farkı ve özel hedefleriniz varsa YÖS için birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

YÖS Kursu Manisa Şubemizle İrtibat

YÖS  kursu şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp