iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Mersin

YÖS Kursu Mersin

YÖS Kursu Mersin

YÖS kursu Mersin şubemizde sınıf kursu ve birebir özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde ve evinizde alabilirsiniz. Uzaktan online özel ders sistemimizde bulunmaktadır.

YÖS kursu Mersin, Tarsus, Toroslar, Yenişehir, Akdeniz, Mezitli, Erdemli, Silifke, Anamur, Mut, Bozyazı, Gülnar, Aydıncık ve Çamlıyayla ilçelerinde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS için online özel ders sistemimizde bulunmaktadır. Birebir özel derste başarı oranı sınıf kurslarına göre çok daha yüksek olmaktadır.

Online Özel Ders

Mersin şubemizde YÖS kursu özel ders ve normal özel ders şeklinde de verilmektedir.

Online özel ders kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel ders ile normal ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derslerde YÖS konuları adayın anlayabileceği düzeyde anlatılmaktadır. Online özel derslerde YÖS kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz. Kursumuzdan YÖS başvuru ve tercihlerinde ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile birebir YÖS derslerinden özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

Özel ders ile öğrenme hızı sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha hızlı olmaktadır. Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Mersin şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir.

Adayın seviyesine ve hedeflerine göre YÖS özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyesine göre oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleri oluşturarak YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için özel hedefleri olan adaylarımız ihtiyaç duyarlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta sonu ve hafta içi seanslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylarımız sınıf kurslarına devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farklılıkları bulunabilmektedir. Seviyeleri farklı olan ve YÖS için özel hedefleri olan öğrencilerimize özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

Birebir özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayıracağınız bütçe ile sadece eksik konularla ilgili birebir YÖS özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

YÖS Kursu Mersin Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Mersin  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp