YÖS Kursu Nevşehir

YÖS Kursu Nevşehir

YÖS Kursu Nevşehir

YÖS kursu Nevşehir  şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS ile istediğiniz üniversite bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Nevşehir, Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Merkez ve Ürgüp ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir YÖS özel ders ile daha hızlı bir şekilde eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Kursumuzda Özel dersler online olarak ta verilmektedir.

Online Özel Ders

Nevşehir şubemizde YÖS kursu özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak her dönem verilmektedir. Online özel dersler kursumuzun özel sistemi üzerinden sesli ve görüntülü olarak  yapılmaktadır. Online özel ders ile normal dersler arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online özel derslerden çok daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Online özel derslerde konular adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın YÖS dokümanları taranmakta ve çözülemeyen sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın ders durumunu sürekli kontrol ediyoruz. YÖS başvuru ve tercihlerinizde kursumuzdan  ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Birebir özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile  YÖS konularından birebir özel ders alabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Nevşehir şubemizde özel ders, normal ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.  YÖS için adayın seviyelerine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. YÖS için adayın seviyesine göre 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle konuları bitiriyoruz.

YÖS için özel hedefi olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyesi birbirine yakın olan YÖS adayları isterlerse ikili yada üçlü grup oluşturarak birlikte özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan öğrencilerimiz isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar olabilmektedir. Seviye farkı bulunan ve YÖS için özel hedefleri olan adaylarımıza özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

Özel derste sınıf kurslarına göre on kata kadar daha hızlı öğrenme sağlanmaktadır.

YÖS Kursu Nevşehir Şubemiz

YÖS kursu için Nevşehir şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp