iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Niğde

YÖS Kursu Niğde

YÖS Kursu Niğde

YÖS kursu Niğde şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Yös özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS düzenli çalışan her adayın başarı sağlayabileceği bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümlere rahatlıkla yerleşebilirsiniz.

YÖS kursu Niğde, Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ve Ulukışla İlçelerinde YÖS tecrübesi olan alanında uzman en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.  YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır.

YÖS için kursumuzda online özel ders sistemi de bulunmaktadır. Birebir özel derste on kata kadar daha hızlı öğrenme sağlanmaktadır.

Online Özel Ders

Niğde şubemizde YÖS kursu online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuzun özel sistemi üzerinden sesli ve görüntülü bir şekilde birebir olarak yapılmaktadır. Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online özel derslerde normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derste konular adayın anlayabileceği düzeyde birebir olarak anlatılmaktadır. Online özel derste adayın kullandığı YÖS kaynakları taranmakta ve adayın çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini düzenli olarak takip ediyoruz.

YÖS başvuru ve tercihlerinde kursumuzdan ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Birebir özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile istediğiniz YÖS konularından birbir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Niğde şubemizde özel ders, online özel ders olarak istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. YÖS adaylarının  seviyelerini ve hedeflerini dikkate alarak özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyesine göre 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleri oluşturarak YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek puan hedefi olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alarak istedikleri üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS için  sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Aynı seviyede olan adaylarımızdan isteyenler sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farkılıklar bulunmaktadır. Adayın seviyeleri arasında farklılıklar bulunuyorsa ve adayın çok daha yüksek puan hedefleri varsa sınava özel ders alınarak hazırlanılmasını öneriyoruz.

YÖS Kursu Niğde Şubemiz

YÖS kursu Niğde şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp