YÖS Kursu Ordu

YÖS Kursu Ordu

YÖS Kursu Ordu

YÖS kursu Ordu şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Ordu, Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gülköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru Ordu, Mesudiye, Perşembe Ordu, Ulubey ve Ünye ilçelerinde verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde kullanılabilmektedir.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Ordu şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak  alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerle normal derslerin verim açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

Online özel derslerde adayın seviyesine göre tüm konuları birebir anlatıyoruz. Online özel derslerde adayın tüm dokümanlarını tarıyor ve çözemediği soruları birebir çözüyoruz.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

ÖZel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçeyle sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Ordu şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları birebir bitiriyoruz. Adayın YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefleri varsa daha fazla özel ders alabilir.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü gruplar oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının arasında büyük seviye farklılıkları olabilmektedir. Adayın seviyeleri arasında fark varsa ve adayın YÖS ile ilgili özel hedefleri bulunuyorsa sınava özel ders alınarak hazırlanılmasını öneriyoruz.

Sınıf kurslarımızla ilgili daha kapsamlı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Ordu Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Ordu şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp