YÖS Kursu Osmaniye

YÖS Kursu Osmaniye

YÖS Kursu Osmaniye

YÖS kursu Osmaniye şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak yapılmaktadır. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS  özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Osmaniye, Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sunbaş ve Toprakkale ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır.  Bazı üniversitelerin YÖS puanı yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Osmaniye şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerle normal dersler arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derslerde tüm YÖS  konuları adayın seviyesine göre anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın YÖS kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarıyla adayın ders durumunu sürekli takip ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Osmaniye şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders şeklinde de verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70  yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını bitiriyoruz. Adayın YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefleri varsa isterse  kursumuzdan daha fazla özel ders alabilir.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımızı tercih edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili daha özel hedefi olan adaylar özel ders alarak sınava hazırlanabilirler.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Osmaniye Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Osmaniye şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp