YÖS Kursu Rize

YÖS Kursu Rize

YÖS Kursu Rize

YÖS kursu Rize şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS derslerini kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Rize, Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere ve Pazar İlçelerinde sınıf kursu ve özel ders olarak alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Rize şubemizde YÖS kursu sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel ders ile normal özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online özel derslerde tüm konular adayın seviyesine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online yös deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı tamamlayabilir ve istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Rize şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını birebir bitiriyoruz. Adayın daha yüksek YÖS puanı hedefi varsa kursumuzdan daha fazla özel ders alabilir.

Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse YÖS sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri arasında fark bulunan ve YÖS ile ilgili daha özel hedefi olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Rize Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Rize  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp