iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Sakarya

YÖS Kursu Sakarya

YÖS Kursu Sakarya

YÖS kursu Sakarya şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Sakarya, Taraklı, Karapürçek, Söğütlü, Kocaali, Kaynarca, Ferizli, Pamukova, Sapanca, Arifiye, Geyve, Karasu, Hendek, Erenler, Akyazı, Adapazarı ve Serdivan ilçelerinde alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanı diğer bazı üniversitelerde de geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS için Sakarya şubemizde online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Sakarya şubemizde YÖS kursu sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden birebir sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online derslerin normal derslerden verim açısından  herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden çoğu zaman normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde konular adayın seviyesine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Özel ders alarak sınava hazırlanan adaylar eksik konularını daha hızlı tamamlayabilmektedirler. Özel derste öğrenme hızı on kata kadar daha hızlı gerçekleşmektedir.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayıracağınız bütçe ile birebir özel ders alarak istediğiniz üniversite bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Sakarya şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adaya özel oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını tamamlıyoruz. YÖS için daha yüksek hedefi olan öğrenciler isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyeleri aynı olan adaylar ikili yada üçlü grup oluşturarak birlikte YÖS kursu alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında s ınıf kurslarımız bulunmaktadır. Aynı seviyede olan adaylar isterlerse sınıf kurslarını tercih edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar olabilmektedir. Seviyeleri farklı ve YÖS ile ilgili özel hedefi olan öğrencilere özel ders alarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Sakarya Şubemizle İrtibat

YÖS  kursu Sakarya şubemize   0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Canlı Whatsapp Destek Hattımızı Tıklayabilirsiniz

Aşağıdaki Ön Kayıt Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp