YÖS Kursu Samsun

YÖS Kursu Samsun

YÖS Kursu Samsun

YÖS kursu Samsun şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS dersleri alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Samsun, İlkadım, Atakum, Bafra, Çarşamba, Canik, Vezirköprü, Terme, Tekkeköy, Havza, 19 Mayıs, Alaçam, Kavak, Ayvacık, Salıpazarı, Asarcık, Ladik ve Yakakent ilçelerinde alanında en iyi olan öğretmenlerle verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz.

YÖS için kursumuza özel online özel ders sistemimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Samsun şubemizde YÖS kursu özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel  ders kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel dersin verimlilik  açısından normal derslerden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden çok daha iyi verim alınabilmektedir.

Online özel derslerde adayın seviyesine göre tüm konular birebir olarak anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Birebir özel ders pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksiklerinizi birebir özel ders ile tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Samsun şubemizde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. YÖS için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm konuları bitiriyoruz. YÖS için daha yüksek hedefi olan adaylarımız isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS için aynı seviyede olan adaylar minik gruplar oluşturarak birlikte özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Aynı seviyede olan YÖS adayları isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili yüksek puan hedefi olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızın programıyla ilgili ayrıntılı bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Samsun Şubemiz

YÖS kursu Samsun şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp