iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Şanlıurfa

YÖS Kursu Şanlıurfa

YÖS Kursu Şanlıurfa

YÖS kursu Şanlıurfa şubemizde özel ders ve sınıf kurslarımız bulunmaktadır. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS kolay ve pratik bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Şanlıurfa, Haliliye, Eyyübiye, Siverek, Karaköprü, Viranşehir, Akçakale, Suruç, Birecik, Harran, Ceylanpınar, Bozova, Hilvan ve Halfeti ilçelerinde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları diğer bazı üniversitelerde yine geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Şanlıurfa  şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerin normal özel derslerden verimlilik açısından herhangi bir farkı yoktur. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen online derslerden çoğu zaman normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır.

Online özel derslerde tüm YÖS konuları adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın tüm sınava hazırlıkla ilgili dokümanları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavı yaparak adayın durumunu sürekli kontrol ediyoruz.  Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Şanlıurfa şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre  yada oluşturduğumuz 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan öğrenciler isterlerse kursumuzdan daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile ilgili daha özel hedefleri olan adaylara özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Şanlıurfa Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Şanlıurfa şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp