iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Şırnak

YÖS Kursu Şırnak

YÖS Kursu Şırnak

YÖS kursu Şırnak şubemizde sınıf kursu ve özel ders olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz. YÖS  özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

YÖS kursu Şırnak, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi ve Uludere ilçelerinde alanında uzman öğretmenler tarafından  sınıf kursu ve özel ders şeklide verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Şırnak şubemizde YÖS kursu özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.  Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır. Online özel derslerde adayın seviyesine göre birebir tüm konuları anlatıyoruz. Online özel derslerde adayın tüm dokümanlarını tarayıp çözemediği soruları birebir çözüyoruz.

YÖS online deneme sınavları yaparak adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve istediğiniz üniversite ve bölümleri kazanabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS başvuru ve tercihlerinizde kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Şırnak şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturarak tüm YÖS konularını adayın seviyesine uygun 50 -70 yada 100 saatlik özel ders paketleriyle birebir anlatıyoruz. YÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefi olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

Seviyesi aynı olan arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturarak YÖS kursunu birlikte de alabilirsiniz.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta içi ve hafta sonu seanslarında YÖS için sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarına devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar olabilmektedir. Seviyeleri farklı olan ve yÖS ile ilgili daha yüksek puan hedefleri olan adayların özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

Seviyesi farklı olan adaylar öncelikle özel ders alarak eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlayabilir, isterlerse  sonrasında sınıf kurslarımıza devam edebilirler.

Sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Şırnak Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Şırnak şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp