YÖS Kursu Sivas

YÖS Kursu Sivas

YÖS Kursu Sivas

YÖS kursu Sivas şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Birebir özel derste adayın eksikleri çok daha hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

YÖS kursu Sivas, Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gülova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli ve Zara ilçelerinde alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. YÖS  düzenli çalışan bir aday için kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursları isteyen adaylar için online birebir özel ders şeklinde de verilmektedir.

Online Özel Ders

Sivas şubemizde YÖS kursu özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak her dönem verilmektedir.  Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel derslerle normal özel dersler arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Ön hazırlık yapılarak düzenlenen özel derslerde normal derslerden daha iyi verim alındığı görülmüştür.

Online özel ders ile tüm konular adayın seviyesine uygun olarak birebir anlatılmaktadır. Online derslerde adayın takip ettiği dokümanlar taranmakta ve çözemediği sorular sesli ve görüntülü olarak birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavları düzenleyerek adayın ders durumundaki değişimleri sürekli takip ediyoruz. YÖS başvuru ve tercih aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Sivas şubemizde özel ders ve online özel ders olarak ta verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyesine göre 50 -70 yada 100 saatlik özel ders ile YÖS konularını bitiriyoruz. YÖS için çok daha yükzek puan hedefi olan adaylarımız isterlerse ve ihtiyaç varsa daha fazla özel ders alabilirler.

YÖS Sınıf Kurslarımız

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylar isterlerse sınıf kurslarına devam edebilirler. Genellikle YÖS adaylarının seviyeleri arasında büyük farklılıklar olabilmektedirler. Seviyeleri farklı olan ve YÖS için çok daha yüksek hedefleri olan öğrencilere özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

YÖS Kursu Sivas Şubemizle İrtibat

YÖS kursu Sivas şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp